TORONYFUTÁS EREDMÉNYEI

 

Sikeresen lezajlott a mai, ápr. 30-i toronyfutás. Köszönjük a szervezést Vuray Villőnek, Sulyok Ábelnek, Klement Gábornak, Speck Gyulának, Kaiser Lászlónak, Juracskó Krisztiánnak, Szigeti Lászlónak, Bodroghelyi Erzsinek, Sata Kingának.
Dr. Bodroghelyi Lászlónaka a helyszíni doktori jelenlétet és felügyeletet!
És nem utolsósorban Laci atyának, hogy lehetővé tette ezt a különleges futóversenyt és ezt a szép közös élményt!

Valamint minden résztvevőnek és szurkolónak!!!! Gratulálunk, októberben újrázunk, addig lehet edzeni! 


Az első Mátyás-templom toronyfutás eredményei

Felnőtt férfi kategória

18-30 éves kategóriában:
1. helyezett: Fejes Csaba (1,06,01)
2. helyezett: Kasier László (1,06,03)
3. helyezett: Hegyi Domonkos (1,11,09)

30-42 éves kategóriában:
1. helyezett: Bodroghelyi Ábel (53,7) - ABOSZOLÚT GYŐZTES, LEGJOBB EREDMÉNY, EGYETLEN 1 PERC ALATTI EREDMÉNY:)
2. helyezett: Török Dávid (1,03,07)
3. helyezett: Marosi Bence (1,26,08)

43-60 éves kategóriában:
1. helyezett: Süllei László (1,17,8)
2. helyezett: Brenner Zoltán (1,24,4)
3. helyezett: Bódy Zsombor (1,32,3)

Senior kategóriában:
1. helyezett: Bruckner Huba (7,28,8)

Felnőtt női kategória

18-30 éves kategóriában:
1. helyezett: Bodroghelyi Noémi (1,17,07)
2. helyezett: Tivadar Réka (1,28,03)
3. helyezett: Kovács Júlia (1,36,02)


30-40 éves kategóriában:
1. helyezett: Patocskai Kati (1,10,06) - LEGJOBB NŐI EREDMÉNY, GRATULÁLUNK:)
2. helyezett: Kasztner Melinda (1,41,02)
3. helyezett: Győző Eszter (1,42,04)


40-60 éves kategóriában:
1. helyezett: Stach Ágnes (1,48,03)
2. helyezett: Lung Rita (1,51,20)
3. helyezett: Papanek Ica (2,19,3)

60+ senior kategóriában:
1. helyezett: Babic Mária (2,33,01)
2. helyezett: Buth Ilona (4,32,03)
3. helyezett: Brucker Hubáné (8,02)

Gyerek kategóriák eredményei 5-18 éves korosztályokban

Fiúk 5. osztály felettiek
1. helyezett: Klement Kelén (1,06,2)
2. helyezett: Török Fülöp (1,22,4)
3. helyezett: Csapodi Gellért (1,24,9)


Lányok 4. osztály felett:
1. helyezett: Csapodi Kinga (1,21,1)
2. helyezett: Klement Helka (1,32,2)
3. helyezett: Bódy Blanka (1,34,2)

Fiúk 1-3. osztályosok:
1. helyezett: Schanda Márk (1,25,02)
2. helyezett: Módos Mihály (1,29,2)
3.helyezett: Csapodi Domonkos (1,37,7)

Lányok 1-3. osztályosok:
1. helyezett: Klement Zille (1,39,6)
2. helyezett: Marosi Hanna (1,52,3)
3. helyezett: Marosi Blanka (1,55,2)

Ovis fiú:
1. Marosi Benedek (2,22,9)


Ovis lány:
1. Heffner Nóri (2,20,6)

A toronyfutásról készült képek az alábbi linkre kattintva érhetőek el:
https://picasaweb.google.com/100381941149952355669/6279439558808079601?feat=directlink


Aki küld nekem e-mailt a résztvevők közül, megküldöm neki az eredménytáblát: lung.rita@matyas-templom.hu
Köszönjük a részvételt, szép hétvégét!