2018. október 6.- VI. TORONYFUTÁS EREDMÉNYEI

Süllei László plébános atya támogatásával, a Gondnokság szervezésében megtartottuk a hatodik toronyfutást.
Sanyi atya „lelki bemelegítéssel” nyitotta meg a versenyt, ezután Bodroghelyi Noémi alaposan átmozgatta a jelentkezőket, akik 197 lépcsőfok leküzdésével jutottak fel a torony első körerkélyére, a célba.
A helyszínen dr. Bodroghelyi László biztosította az orvosi felügyeletet, köszönjük neki!
 
A versenyen készült fotók megtekinthetőek ide kattintva.
 
A hatodik toronyfutás eredményei:
 
Lányok
 
I. korcsoport:
1. Zrinyi-Gál Emese                  1:35,65
2. Bodroghelyi Róza                 1:48,23
3. Csapodi Zsuzsi                      2:23,71
 
II. korcsoport:
1. Gidófalvy Angéla                  1:34,56
2. Csapodi Veronika                 1:50,48
3. Heigl Cecília                           1:54,40

III. korcsoport:
1. Marosi Hanna                      1:24,59
2. Török Viola                           1:28,38
3. Koncz Kinga                         1:37,15
 
IV. korcsoport:
1. Gidófalvy Ida                        1:23,25
2. Török Hanna                        1:23,67
3. Heigl Boglárka                      1:30,10
 
Hölgyek

I. korcsoport:
1. Marosi-Skoumal Gabi          1:32,44
2. Gyurkó Lotti                         1:51,92
3. Drabik Ágnes                       3:03,55
4. Bögözi Ella, Torma Szilvia, Zalahegyi Ágnes     4:16,62
 
II. korcsoport:
1.Papanek Ica                          2:38,01
 
Fiúk:
 
I. korcsoport:
1. Török Ambrus                      2:02,08
2. Módos Tibi                           2:55,41
 
II. korcsoport:
1.Zrinyi-Gál Ignác                    1:26,83
2.Módos Zsiga                         1:32,70
3. Koncz Ágoston                    1:39,80
4. Török Kornél                        1:39,86
5. Koncz Domonkos                1:50,19
 
III. korcsoport:
1. Schanda Mór                       1:16,67
2. Módos Feri                          1:24,01
3. Zrinyi-Gál Lőrinc                  1:25,83
4. Mátéffy Pál                          1:35,99
 
IV. korcsoport:
1. Schanda Márk                     1:15,57
2. Módos Misi                          1:17,49
3. Koncz Benő                         1:29,98
 
V. korcsoport:
1. Inges Doma                         1:04,14
2. Török Fülöp                         1:11,39
3. Pálffy Kristóf                        1:16,32
4. Módos Vilmos                      1:35,11
 
Férfiak:
I. korcsoport:
1. Török Dávid                        0:50,26
2. Budai Miklós                       1:12,21
3. Sanyi atya                           1:31,26
4. Pál András                          1:39,16
5. Kósa László                        2:15,09
 
II. korosztály:
1. Süllei Laci atya                    1:18,46
2. Salamin Zsolt                       1:21,55
3. Koncz Levente                     1:22,38
4. Dr. Bodroghelyi László         1:40,82
5. Gyurkó Szilárd                     1:49,43
6. Heigl Tamás                         1:58,45
7.Csapodi Pál                           6:08,87
 
III. korcsoport:               
8. dr. Szaniszló Kocsárd           11:58,62
 
Mindenkinek köszönjük a részvételt és gratulálunk a szép eredményekhez!
Tavasszal újra találkozunk!